O firmie

Nasza firma od lat zajmuje się wynajmowaniem autokarów na różnorodne okazje wymagające bezpiecznego i komfortowego transportu po Warszawie, całej Polsce jak i po Europie. Na bieżąco ulepszamy flotę pojazdów oraz dbamy o doskonały stan techniczny. We współpracy z klientem zawsze staramy się ukierunkować naszą ofertę na indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Naszym mottem jest maksymalne bezpieczeństwo i wygoda pasażerów w trasie. Dlaczego jeszcze warto wynająć autokar w naszej firmie?

Rozbudowany tabor najlepszych autokarów

Ogromną zaletą naszej firmy jest bogaty tabor pojazdów, dzięki czemu, jesteśmy w stanie idealnie sprostać oczekiwaniom klientów. Posiadamy autobusy o różnej pojemności. Każdy pojazd jest na bieżąco serwisowany i sprawdzany, tak, aby zagwarantować klientom stuprocentowe bezpieczeństwo, za sprawą nienagannego stanu technicznego. Zależy nam również na wygodzie podróżujących, dlatego tez, stawiamy na autokary odznaczające się wysokim standardem oraz bogatym wyposażeniem. Dbamy o to, aby wynajmowany autokar był lśniący, czysty oraz pachnący. To wszystko sprawia, że nawet najdłuższa podróż od razu staje się przyjemniejsza.

Autokary Warszawa
Zdjęcie jest własnością firmy OMEGA Przewozy Autokarowe Grzegorz Świdziński.

Nasza firma może pochwalić się elastyczną ofertą w pełni dostosowaną do potrzeb klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego też, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Wynajem autokaru z doświadczonym kierowcą

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców zawodowych. To doskonała na opcja dla osób, które chcą wynająć autokar wraz z kompetentną osobą uprawnioną do jego prowadzenia. Nasi kierowcy stale poszerzają swoje umiejętności oraz regularnie przechodzą niezbędne badania. To kolejne działanie, które potwierdza wizję naszej firmy: maksymalne bezpieczeństwo i komfort w trasie.

Wynajmij autokar dostosowany do swoich potrzeb

Korzystając z usług naszej firmy zyskują Państwo gwarancję najwyższych standardów. We współpracy z klientem kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami oraz potrzebami klienta, a także dbamy o przyjazną, serdeczną atmosferę. Z przyjemnością udzielamy wszelkich informacji potrzebnych do wynajęcia odpowiedniego autokaru. Zwracamy szczególną uwagę na to, żeby nasze autobusy prezentowały nienaganny stan techniczny, a także schludny, czysty wygląd. Dużą zaletą są również konkurencyjne ceny, które czynią naszą firmę dobrym wyborem dla osób oczekujących najwyższej jakości usług w parze z przystępną ceną.

Szybkie i wygodne załatwianie formalności

Dokładamy wszelkich starań, aby procedura najmu autokaru zajmowała jak najmniej czasu. Aby wynająć autobus, potrzebne są następujące informacje: liczba osób podróżujących, termin, miejsce odbioru oraz miejsce docelowe, ewentualne miejsca postojowe na życzenie, zakres usługi. Na podstawie tych informacji sporządzana jest umowa najmu autokaru. Wysyłamy ją z wyprzedzeniem drogą mailową, aby zapewnić Państwu czas na spokojne zapoznanie się z treścią umowy.

Umowa najmu zabezpiecza Państwa interesy i jest podstawą świadczenia usługi odznaczającej się wysokimi standardami. Jeśli nadesłana umowa pokrywa się z Państwa oczekiwaniami, wystarczy jeden podpis, aby sfinalizować procedurę najmu autokaru. Oczywiście otrzymują Państwo kopię umowy wraz z rachunkiem lub fakturą. Kwestię płatności za usługę ustalamy indywidualnie. Uzgodniona zaliczka pieczętuje umowę z naszą firmą transportową.

Wygodne autokary na każdą okazję

Mamy rozległe doświadczenie we współpracy ze szkołami, firmami, a także osobami prywatnymi. Mieliśmy już okazję udostępniać nasze autokary ze względu na różnorodne okoliczności. Oto najpopularniejsze sytuacje, w których z pomocą przyjeżdżają nasze autokary:

  • Wynajem autokaru na wesela oraz uroczystości rodzinne,
  • Wynajem autokaru na wycieczki zorganizowane,
  • Wynajem autokaru na duże imprezy oraz eventy,
  • Wynajem autokaru dla firm na potrzeby wyjazdów integracyjnych oraz szkoleń,
  • Wynajem autokaru dla szkół oraz przedszkoli.