Wynajem autokaru dla firm

Z usług naszej firmy korzystają także przedsiębiorstwa oraz zakłady pracy, które pragną zagwarantować swoim pracownikom bezpieczny transport. Codzienne dojazdy do miejsca pracy, wyjazdy integracyjne, a także zorganizowane wycieczki w ramach nagród za dobre wyniki – to tylko niektóre sytuacje, w których potrzebny jest przestronny i komfortowy autokar. Wynajem autokarów dla firm jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem w naszej firmie transportowej.

Autokar dla firm – kiedy warto skorzystać z tej usługi?

Duże firmy dbające o pozytywny wizerunek marki, często dbają o różnorodne udogodnienia dla swoich pracowników. Jednym z takich udogodnień jest transport pracowników mieszkających w dużej odległości od miejsca pracy. Jest to szczególnie popularne wśród dużych zakładów pracy ulokowanych po za miastem. Nasza firma jest otwarta na różne propozycje współpracy. Oto najpopularniejsze okazje, przy których firmy korzystają z naszych autokarów:

  • Codzienny dowóz pracowników do miejsca pracy,
  • Transport pracowników za granicę,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Duże imprezy oraz eventy firmowe,
  • Zorganizowane wycieczki dla pracowników,
  • Konferencje oraz szkolenia.

Wynajem autokaru dla firm to korzystne rozwiązanie, które powala w krótkim czasie zagwarantować pracownikom bezpieczny oraz komfortowy transport. Firmy mogą zdecydować się na wynajem autobusu z kierowcą, dzięki czemu, odchodzi obowiązek szukania kompetentnego kierowcy.

Czym charakteryzują się autokary dostępne w naszym taborze?

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy bogaty tabor pojazdów o różnej pojemności. Z dużym pietyzmem dbamy o regularne przeglądy oraz konieczne naprawy, aby zagwarantować naszym autokarom nienaganny stan techniczny. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pasażerów. Dokładamy również wszelkich starań, aby wynajęte autokary odznaczały się czystością i przyjemnym zapachem. W ten sposób dbamy o wyższy komfort podczas jazdy. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać odpowiedni autokar dostosowany do okoliczności.

Jak wynająć autokar na potrzeby swojej firmy?

Do wynajęcia autokaru potrzebne są następujące informacje: liczba osób podróżujących, termin świadczenia usługi, miejsce odbioru oraz miejsce docelowe, ewentualne miejsca postojowe na życzenie. Te informacje pozwalają nam dobrać odpowiedni typ oraz liczbę autokarów, a także, oszacować łączny koszt usługi. Wszystkie te informacje zostają ujęte w umowie najmu autokaru.

Po sporządzeniu umowy, wysyłamy ją do klientów mailowo, aby zagwarantować czas potrzebny do zapoznania się ze szczegółami umowy. Jeśli jej postanowienia pokrywają się z Państwa oczekiwaniami, pozostaje jedynie podpisać umowę oraz uiścić ustaloną kwotę zaliczki. W przypadku cyklicznej współpracy, sposób rozliczenia jest ustalany indywidualnie z daną firmą. W ten sposób, procedura najmu zostanie sfinalizowana, a Twoja firma uzyska dostęp do wygodnych i przestronnych autokarów w zakresie wspólnie ustalonym w umowie.

Ile kosztuje wynajem autokaru dla firm?

Wszelkie kwestie związane z kosztami usługi są ustalane indywidualnie, zgodnie z zawartymi warunkami umowy. Decydujące czynniki to rodzaj oraz liczba wynajętych autokarów, dystans do przejechania, a także czas użytkowania autokaru. Dodatkowa opłata wiąże się z wynajmem autokaru z przypisanym kierowcą. Nasza firma proponuje jednak uczciwe warunki oraz przystępne ceny, dzięki czemu, cieszymy się popularnością wśród wielu przedsiębiorstw.

Autokary Warszawa

Zadbaj o bezpieczny transport swoich pracowników

Podejście do potrzeb swoich pracowników stanowi ważny element w procesie budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Korzystając z usług naszej firmy, możesz zagwarantować swoim pracownikom bezpieczną i komfortową podróż w nowoczesnych autokarach odznaczających się wysokim standardem. Nasza firma jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Jeśli interesuje Cię wynajem autokaru dla firm, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.