Wynajem autokaru z kierowcą

Jest to rozwiązanie dedykowane firmom, szkołom, a także grupom prywatnych osób potrzebujących bezpiecznego i komfortowego środka transportu. Nasza firma odznacza się wykwalifikowaną kadrą zawodowych kierowców, a także bogatym taborem komfortowych pojazdów o nienagannym stanie technicznym. W jakich sytuacjach warto rozważyć wynajem autobusu z kierowcą? Jakie formalności należy spełnić, aby zamówić taki transport?

W jakich sytuacjach warto wynająć autokar z kierowcą?

Taka usługa jest kierowana do wszystkich osób zajmujących się organizacją wycieczek, szkoleń, a także uroczystości. To wygodny sposób na zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpiecznego transportu w komfortowych warunkach. Nasza firma oferuje wynajem autobusu z kierowcą na różnorodne okazje, a do najpopularniejszych zaliczamy:

  • Zorganizowane wycieczki,
  • Wesela oraz inne uroczystości rodzinne,
  • Duże imprezy oraz eventy,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Szkolenia firmowe,
  • Wyjazdy dla szkół i przedszkoli.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów. Dzięki temu, niezależnie od okoliczności możesz wynająć nowoczesny autokar z przeszkolonym kierowcą. Realizujemy zarówno trasy w Polsce, jak również wyjazdy za granicę.

Dlaczego warto wynająć autokar z kierowcą?

Zgodnie z polskim prawem drogowym, przewożenie osób autobusem lub autokarem o pojemności większej niż 17 osób, wymaga posiadania prawa jazdy kategorii D. Organizatorzy wycieczek, uroczystości oraz imprez mają do wyboru dwa rozwiązania: oddzielny wynajem autokaru i poszukanie przeszkolonego kierowcy lub też, dużo szybsze rozwiązanie, jakim jest wynajem autobusu z kierowcą. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a co więcej, zyskasz gwarancję, że przewozem zajmie się zawodowy kierowca z bogatym doświadczeniem za kółkiem.

Ile kosztuje wynajem autobusu z kierowcą?

To zależy od wielu czynników: wybranego rodzaju oraz pojemności autokaru, okoliczności, odległości, a także czasu, potrzebnego na realizację usługi. W takiej sytuacji, opłacany jest zarówno wynajem autokaru, jak również czas poświęcony przez kierowcę. Aby poznać orientacyjne ceny związane z wynajmem autokaru, najłatwiej jest skontaktować się z naszą firmą transportową i podać więcej informacji związanych ze zleceniem. Jeśli zastanawiasz się nad taką formą transportu, serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Wynajem autokaru z kierowcą – jakich informacji potrzebujesz?

Kluczową informacją jest oczywiście liczba osób wymagająca transportu autokarem. Tylko w ten sposób możliwe jest dobranie odpowiedniego rodzaju oraz liczby pojazdów. Ponadto, do sporządzenia umowy potrzebny jest także termin świadczenia usługi, a także punkt odbioru oraz miejsce docelowe wraz z wyznaczeniem ewentualnych postojów na życzenie. Na podstawie powyższych informacji możliwe jest wyliczenie kosztów usługi, a także sporządzenie umowy.

To właśnie umowa reguluje wszystkie kwestie związane ze świadczeniem usługi polegającej na udostępnieniu autokaru z kierowcą. Znajdują się tutaj niezbędne informacje, koszty, zakres usług, a także warunki ewentualnego anulowania zlecenia oraz zwrotów kosztów. Podpisując umowę z klientami, dokładamy wszelkich starań, aby umowa była w pełni czytelna i nie zawierała żadnych, wątpliwych kwestii. Sporządzoną umowę wyślemy do Ciebie mailem, tak, abyś miał wystarczająco dużo czasu na dokładne zapoznanie się z jej treścią.

Wybierz bezpieczny i komfortowy transport

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Ponieważ posiadamy rozbudowany tabor pojazdów, a także kadrę przeszkolonych oraz doświadczonych kierowców. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort w trasie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i podchodzimy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Mamy nadzieję, że dzięki temu, czas spędzony w autokarze wynajętym przez naszą firmę, będzie wspominany ciepło i serdecznie.